Armastusega tervendamine

Me oleme kaua elanud vastuoludega: „Kui minul on õigus-siis sina oled süüdi, kui sinul on hea olla-siis minul on halb, kui tahad väljaelada siin maailmas pead võitlema oma elu eest“. Sellised võitlemise ja leppimatu vastuolu mustrid on tugevalt juurdunud meie peades. Uues ajastus puudub vajadus võidelda me elame armastuse ajal ja tuleb muuta vanad vastuolu mustrid. Kui see ei toimu ja me oleme jätkuvalt klammerdunud vastuoludesse, me ei saa väljendada oma armastust ja sellega me hävitame oma elu, tekkivad haigused.

Praegu kõik meie haigused peegeldavad meie oskust armastada. Haigused tekkivad erinevatel põhjustel kuid tuleb mõista need põhjused, tähtis on oskus armastada. Armastus on võimeline lahustama ja mõjutama haiguse sümptomid, seega on oluline õppida armastama. Üks kord keegi on küsinud targalt pühakult kuidas vabaneda patust ja pühak vastas: Pole vaja eemalda riidelt plekki, vaheta riietus. Praegu pole mõtet tegeleda eraldi sümptomitega, tuleb ennast muuta. Iga sümptom on setud sellega, et Sa tugevalt hoiad kinni vanadest veendumustest ja ei oska armastada. Sa ei armasta ennast, ega neid kes on Sinu kõrval, sa ei armasta oma elu. Sinu tervenemise kiirus sõltub sellest, kui kiirelt Sa oskad koguda usaldust enda ja elu suhtes, ei elu iga hetke kulutada sellele, et tänada, imetleda, luua enda ümber mugavust, ilu, heaolu ja sisemist harmooniat. Iga selline tegevus on suur samm enesetervendamiseni. Inimesed tihti ei mõista oma haiguste põhjused, kuid tihti selleks on see, et me mõtleme teistest, elame teiste inimeste elu. Nii me oleme elanud vanades mustrites, kuid mitte praegu. Keha saab traumad või põeb haiguseid vaid selleks, et inimene peataks enda jooksmist  materiaalsete asjade järgi ja kaotatakse oma elu väärtuslikud hetked. Haigus taandub siis kui Sa pole tige enda peale sest oled nõrk, kaitsetu, keha vaevleb ja sa võitled haigusega vaid siis kui, Sinus tekkib armastus iga organismi rakku suhtes. Keha annab sulle võimalusese tunda ja nautida kohalolu, hingata, armastada ja olla tänulik.

Kuula oma hinge ja lülituvad sisse tervenemise protsessid, igapäevane armastus enda suhtes muudab inimese tervist. Alusta enda hommikut vee klaasiga ja soovi endale head päeva. Selles uues ruumis meie mõistus veel üritab toetada illusioone, milles me oleme varem elanud. Kui sa teadvustatult ei vali armastust, mõistus ei saa endale tõestada, et armastus on reaalsus.

Naised aastaid kannavad endas solvanguid meeste suhtes ja ei aktsepteeri enda naiselikust. Tihti selle tõttu naised kaotavad oma naisorganid kasvajate tõttu. Me oleme siin selleks, et aktsepteerida oma naiseks olemist. Naise ja mehe rollid võivad muutuda elust ellu ja tuleb osata andestada. Praegu meil on võimalus kiirelt vabaneda kõigest, mis  segab meid elada rahus, heaolus, külluses ja loovuses. Selleks tuleb lihtsalt olla avatud armastusele. Tee kõike seda, mis teeb Sind õnnelikuks. Parem on mitte mõelda milliste ravimitega Sa saad ravida oma haigust vaid esialgu mõtle sellest, kidas Sa saaksid armastada ennast ja elu rohkem, millistest piirangutest või veendumustest tuleks vabaneda selle nimel. Praegu on võluaeg, meie kehad muutuvad. Peamine on mitte jahvatada endas vanad mõtted vaid lubada endale ennast armastada ja väärtustada, hoolitseda enda sisemisest ja välisest mugavusest. Need ongi pisikesed Sind tervendavad sammud.

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia