Teadvustatud suhted

Esilgu küsiksin Sinu käest: Kas Sinu käesolev suhe, täielikult rahuldab Sind? Või sa tahaksid midagi muuta?

Käesoleval ajal inimkond liigub hetke, kui suhted ja suhete loomine muutuvad ja jõuavad uude etappi, sest ka suhetes vanad mustrid rohkem ei tööta. Inimesed pole rahul armastusega ja ei oska panna selle „töötama“ suhetes vastassooga. See pole hea ega halb. Kui mingis mehhanismis midagi läheb katki siis on ka võimalus midagi parandada. Kui suhe mehe ja naise vahel ei arene see loob olukorra lahkuminekuks Praegu Sul on rohkem mõistmist, tarkust, et parandada oma suhteid, tuua nendesse midagi uut, viia üle uuele tasandile, sest uues ajastus me rohkem mõistame ja näeme kes on kes, milliseid rolle me mängime ja millised mustrid meid ümbritsevad…

Mis on teadvustatud suhted? Paljud inimesed alustavad suhete loomist, et rahuldada oma vajadused (materiaalsed, seksuaalsed ja harva vaimseid). Tihti suhetes nii mehed kui ka naised otsivad kasu, kuid selline motivatsioon saab olla suhte eksisteerimise aluseks vaid mõnda aega ja lõpus tekkib rahulolematus ja tühjus. Kui mees ja naine on ühendatud ühise sihiga areneda ja liikuda koos edasi, suhted muutuvad millekski suuremaks. Suhted meeste ja naiste vahel täiustuvad ja tänu sellel mees ja naine koos saavad saavutada tunduvalt rohkem, kui nad oleksid üksinda. Tulemuseks on moraalne rahuldus, mis võib kesta elu lõpuni. Kas sa seda endale tahaksid?

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia