Teadvusest ja alateadvusest…

Alateadvus on koht, kus puudub Sinu sisemine valgus. Elujooksul inimene läbib mitmed katsumused, peamine on vabaneda sisemistest takistustest, piirangutest ja hirmudest. Kui Sa vabaned sisemistest plokkidest, Sinu hinge valgus avaneb ja valgustab varjatud kohad. Teadvustatud inimene kergelt ja pehmelt aktsepteerib kõik elusündmused, sest ta oskab rohkem näha, tunnetada, mõista ja tegutseda.

Selline inimene ei tunne ennast abituna ja ta ei sõltu välismaailma tingimustest. Ta ise muudab oma reaalsust ja teeb selle endale mugavaks. Piirangutega inimesed ise asetavad ennast mentaalsesse lõksu ja tunnevad rasked emotsioonid, hingelist valu ja hoiavad ennast oma teadvuse pimeduses.

Täiskasvanumaks saamine on tähtis ümbermõtestamise protsess. See on kohtumine iseendaga, teadvustamine KES MA OLEN mitte kuidas ma näen välja teiste inimeste silmades või milliseid rolle ma mängin. Ümbermõtestamine on samadele küsimustele uute vastuste saamine alateadvusest. On võimalik näha asjade uut mõtet, See on ka võimalus väljuda oma mentaalsest lõksus ja teadvustada, et rohkem elada vanades mustrites ei saa, ega pole võimalik. See on kui ümberlaadimine selleks, et väljuda vanast ja suurenda oma teadvuse välja.

Teadvuse laiendamine on eneseõpetamise tsoon. Kui SINU erinevad osad hakkavad omavahel teisti tööd tegema, tulevad välja sisemistest konfliktidest, ehk röövikust sünnib liblikas. Selles võrdluses liblika sünniga seotud kookon mängib transformatsiooni rolli ja aitab luua elegantse liblika. Kui inimene on elanud piirangutega teadvusega täiskasvanumaks saamise protsessis tuleb ennast vabastada piirangutest selleks, et elus puuduksid takistused. See on võimalik teadvuse valguses. See kes läbib oma pimeduse, saab väärtusliku teadvuse arengu kogemuse ja inimene õpib edasi liikuma. Nii saavad valgustatud alateadvuse varjatud tasemed ja avavad aarete kambri. Kui Sa läbid oma pimeduse ja kohaned oma uue sisemise seisundiga ja keha uue füüsilise seisundiga, kõik see loob elu uue vormi. Tuleb endale selgeks teha, et vana tasakaal on rikutud selleks, et olla integreeritud elu uude vormi. Praegu toimub ümberhääletamine, milles materiaalne ja vaimne on rohkem ühendatud. Teadvustatud inimesed rohkem ei otsi Jumalikust väljaspoolt nad leiavad seda endas sisemise maailma keskel. Jumal pole eraldi, Jumal on kõik.

Abitus ja sõltuvus on olnud siis, kui inimene sai instruktsioone kuidas tuleb elada väljaspoolt. See kes läbib ümberlaadimise lülitab ennast välja massteadvuse programmist. Kui sa täielikult vastutad enda elu eest, kui sa ei hoia kinni, ega klammerdu, asjadesse, tingimustesse ja inimestesse, siis ka toetad vaid ennast. Tuleb rohkem praktiseerida usaldust enda suhtes, mis ühendab teadvuse erinevad tasemed.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia