Sõnad sisemise rahu saavutamiseks

Sina pole Sinu minevik. Sinu elu minevikus on olnud erinevad sündmused või see on olnud vahest kaootiline. Praegu aga Sinu ees on uus päev ja värske teekond. Sina pole enda harjumused ega vead. Sina eksisteerid siin ja praegu ja tähtsad on Sinu käesolevad sammud. Keskendu sellel mida sa omad, mitte sellel mis Sinul on puudu. Mida Sa tegelikult vajad on leida positiivne mõtte või mõiste, mis saaks innustada ja aitab liikuda edasi.

Elus tekkinud probleemide lahendamine on Sinu elu ja isikliku arengu osa. Inimesed kaotavad tööd, on haiged juhtuvad muud situatsioonid. Selleks, et karastada oma tahtejõudu tuleb juhtida enda reaktsioone erinevates elusituatsioonides. Sa võid reageerida erinevalt kui Sa ei valda oma emotsioone, sündmused vaid süvenevad, Läbielatud tragöödiad teevad meid tugevamaks.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia