Inversne polaarsus või miks täitub see, mida me ei soovi

Sageli meie elus juhtub nii, eriti viimasel ajal, et kiirelt täitub see mida me ei taha ega soovi või midagi täitub, kuid mitte nii nagu esialgu on olnud planeeritud. Vahest inimene, ei luba endale unistada ja soovida, kuna on arvamusel, et pole mõtet soovida, sest soovid ei täitu. Inimene väldib pettumust. Tihti inimesed detailideni võivad seletada mida nad ei taha, kuid ei oska selgitada mida nad tahavad.

Inversiivne polaarsus on harjumus näha kõiges negatiivsust ja sellel keskenduda. See harjumus tekkib lapsepõlves ja ajaga vaid tugevneb. Sellest harjumusest pole nii kerge vabaneda, sest  see on seotud sisemise ebakindlusega ja enesealahindamisega. Inimene ei usu, et väärib soovide täitmist, enda vajaduste rahuldamist ja lugupidavat suhtumist. Tema elus on olnud mitmed hetked mis on kinnitanud, et soovid ei täitu või ta pole teadnud kuidas saavutada soovitud, puudus usk endasse.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia