Miks ma jälle peretülis osalen?

Perekonna- ja kooselusuhted on kõige keerulisemad. Sageli kogunevad perekonda inimesed, kelle hinged olid eelmistes eludes vaenlased. Teineteisega suhtlemisel me areneme läbi uute hetkede ja samas kasutame minevikukogemust. Partnerid, emad-isad ja teised sugulased ei ilmu meie eludesse niisama, nad on meie õpetajad. Perekonna vaimne kool on praktikatest ja meditatsioonidest tunduvalt tugevam. Perekonna kõik konfliktid ja ebameeldivused on alati vaimse arengu võimaluseks. Me areneme läbi solvangute, konfliktide ja suhete selgitamise. Kasvamine toimub vaid läbi enda poole pöördumise.

Tihti toimub perekonnaliikmete vahel varajagamise võitlus. Neil, kes sellise kokkupõrke tagajärjel kannatada saavad, on raske teistega taplust pidada ja nad on pidevas konfliktiseisundis. Kuid ka see ei ole juhuslik. Kui süüdistad ennast, et Sa ei saa teiste eest seista, siis see on vaid Sinu programm. Elu ei ole võitlemiseks. Elu on antud armastamiseks. See on hea, et Sina ei ole võitleja. Kõik välised sündmused on vaid mänguväljak ja seonduvad tunded on mängu osa ning meie maaletuleku üheks põhjuseks. Peamine on, mida Sa oma südames lähedaste inimeste vastu tunned, mitte see, kuidas Sa suudad vara jagada.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar