Oktoobrikuu energiad

Oktoobris mõistad, kes Sa tegelikult oled ja saad enese kohta vastuseid. Justkui koostaksid oma CV, et selle alusel edasi liikuda. Hakkad redelit ehitama, et mööda pulki üles ronida. Astud paar astet ja näed kõike värske pilguga, näed oma teekonna uusi võimalusi. Sul on võimalus mitmest šabloonist vabaneda ehk saad lõplikult aru, et vana on otsa saanud, kuid uus ei ole veel alanud.

Oktoobris avaneb võimalus ennast eemalt vaadata ja Sa näed, millised kired Sinu elu juhivad. Tuleb teadmine, et Sinu igapäevaelu tormlemine ja askeldamine toetub tegelikult ebaolulisele –  mis ei ole Sina ja mis tuleb väljast. Hakkad aru saama, mis Sind kõnetab ja paneb edasi liikuma. Tuleb teadmine, millistele aspektidele saad toetuda või mida peaksid oma prioriteetides muutma. Teadvustamata inimene võib kogeda šokki: mida ma teen ja milleks mulle seda vaja on? Ta jääb pidevalt seda küsimust kordama. Teadvustatud inimesele toovad oktoobrikuu vibratsioonid kauaoodatud vastused. Võib-olla ei ole lahendused kohe selgelt arusaadavad, kuid nendest piisab, et muuta oma elu ja juba oktoobris näha tulemusi.

Välised sündmused on katkendlikud. Mingisugune kestev tegevus võib ühtäkki suunda muuta, tülitsevad riigid ja inimesed võivad leppida ning konfliktid vaibuda. Mitmed Su väikesed asjad võivad ootamatult lõppeda. Kuid see, mis on tähtis, võib taas vajada läbivaatamist. Kõik, mis tundub lihtsana kätkeb endas tendentsi lõpetamiseks. Oktoober jätab Sulle vaid selle, mida Sa ise oma elus arvad tähtis olevat ja need olulised teemad toetavad Su järgnevaid samme.

Kui Sa tahad teadvustatud elu, siis kasuta kuu vibratsioone. Vali iseennast ja mõista, mis Sinu elus tähtsust omab. Pööra sellele rohkem oma tähelepanu ja siis tunned uuendusi. Iga Sinu päev muutub erksaks, rohkem teadvustatuks ja omab väärtust. Iga päev võib muutuda unikaalseks sündmuseks ja ei korda vana. Alates novembrist on selline asjade käik, keha uuenemine ja Sinu küllus juba normiks muutunud.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar