Naine lapsega otsib meest

Tüüpiline situatsioon: naine on jäänud üksinda lapsega. Suhe on lõppenud. Mees on perekonnast lahkunud. Kas ja kuidas luua uued suhted? Kas laps segab uute suhte loomist? Kuidas leida omale mees, kui on laps olemas? On see võimalik? Millised vead teevad naised kui hakkavad uut suhet looma?

Esialgu tuleb vabaneda vanadest solvangutest, mis segavad naisele minna üle uude elu etappi ja lasta lahti minevik. Mida naine kannab enda sees see väljendub välismaailmas, seega puhastust tuleb alustada endast. Esimese sammuna tuleb lasta lahti endine mees. Vabane mõtetest tema suhtes, istu maha ja kirjuta temale kirja. Kirjuta talle tänu kirja helgete ja õnnelikude hetkede eest mida te koos olete kogenud ja et, teil on sündinud tore laps. Väldi oma kirjas pretensioone, süüdistusi, negatiivi, kriitikat ja  sõnad mis, temas peaksid Sinu arvates tekitama temas süütunnet. Peamine mitte keskenduda lõppenud suhe analüüsil. Esialgu Sa teed seda enda heaks, mida sellest kõigest mõtleb Sinu eks, see on tema valik. Ürita maksimaalselt vabaneda valust, tigedusest, solvangutest kuid tänulikkuse, armastuse, andestuse ja aktsepteerimise vormis. See kõik võib olla raske, aga keegi pole öelnud, et lahti laskmine ja aktsepteerimine on kerge.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia