Suhe lõpp. Kuidas mineviku lahti lasta?

Suhe on lõppenud, olete lahku läinud. Võib olla sa haarad telefoni ja valid oma vanemate või sõbranna numbri, et rääkida oma valust, nutta ja soovid vastu kuulda, et Sinu eks pole olnud see keda Sa vajasid ja Sa veel leiad endale parema kaaslase, et aeg kõike parandab ja ravib haavad või veedad aega istudes diivanil ja kuivatad oma pisarad.

Lahkuminemise valust ei vabasta alkohol, sõbrannaga ega sugulaste soovitused. Puudub hinge valust vabastav tablett. Kuid Sa saad ennast aidata. Selleks tuleb tegeleda enda tunnetega ja mitte vaadata tagasi mineviku kogemusele. Kui sa hoiad mälus oma eksi, sellega Sa pidurdad oma „tervenemist“.

Mida sageli teevad naised peale lahkuminemist? Tihti minnakse poodi ja ostetakse pudel veini, avatakse pildid arvutil ja algab enesehaletsemise kuur. Naine võib nutta nädalad, kuud ja aastad. Tema sugulased ja sõbrad on valmis solvajat tapma, sest ta on haiget teinud nii heale ja toredale naise „kõige paremale tüdrukule maailmas“. Samas tekkib soov leida süüdlase. Kui Sa oled püüdnud säilitada head suhet ja kõik oled teinud õieti, kes on siis süüdi suhte lõppemises? Loomulikult partner, sest tema pole piisavalt armastanud, pole mõistnud ja pole väärtustanud, pole aktsepteerinud Sind sellisena nagu sa oled.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia