Tahtsid olla rase, kuid tulid päevad…..

Kui Sa istud ja nutad vannitoas tahtsid olla rase, sünnitada lapse, kuid jälle ei õnnestunud ja tulid päevad…. Mitte kunagi ära ole vihane enda kehale. Keha alati töötab Sinu heaks. Sinu reproduktiivne süsteem veel kannab rasedust ja sünnitust koos Sinuga. Oska enda keha vastu võtta, leia endas jõudu võtta vastu oma keha kui tarka kaaslast. Keha on tark ja teab kuidas tuleb töötada. Lihtsalt loovuta ennast looduse ja oma keha tarkusele, tänulikkusega ja armastusega. Kohe praegu.

Ära ürita panna elu pausile. Sinu elu on suurem, kui soov olla ema. Kui Sa näed oma elu sihti vaid lapse sünnitamises, Sa piirad oma elu energiat. Oska elu nautida, mida Sa veel oma elus tahaksid? Küsi endalt kas Sa pole oma elus loonud pausi rasestamise ootamisel. Elu ootab Sind ja kui Sa tuled ellu tagasi siis elu kajastub Sinus uue eluga. Olla ema pole ainuke naise missioon. Kui Sulle tundub, et Sul on midagi viga, Sa ei saa rasedaks, ka lähedased kogu aeg selle viitavad, tähendab ka Sina oled eksinud. Sa oled võimsam ja suurem kui Sulle tundub. Sinuga kõik on korras. Kui sa praegu ei taha olla ema või ei saa, Sinu elu, on Sinu ja ise oled selle looja. Oska ennast aktsepteerida ja liigu mööda teed, ära luba  teistel Sind oma teelt alla tõmmata. Kui Sa oled tige enda peale, et Sa pole rase, mõtle võib olla see tigedus on suunatud kellegi teisele, kelle ootused Sa tahad täita, vaata kui kallist hinda Sa selle eest pead maksma.

Võib olla Sa arvad, et laps päästab Sind tööst või tegevusest, millest oled väsinud, rasketest otsustest mida Sa pead tegema, annab Sinu elule mõtete, täidab tühjust Sinu ja abikaasa vahel, on Sinu elus kui uus etapp. Sa eksid. Vanem annab lapsele, laps vaid võtab. Laps vajab Sinult kaitset, abi, tuge, hoolitsust, kasvatamist. Ta ei saa Sind päästa Sinu probleemidest, see pole tema vastutus ja tal puudub selleks jõud. Need on Sinu ülesanded ja Sinu areng. Parem küsi enda käest, aga mida ma tegelikult tahan? Ära ürita midagi kontrollida, see on mõttetu vaielda Jumalaga. Parem usalda Loodust, Suguvõsa jõudu, Universumist, Maailmaloomist. Sa ei tea millal Sa jääd rasedaks. Hea, et see on saladus, muidu Sa peaksid kandma vastutust selle teadmise eest ja see võiks olla raske. Lihtsalt ela. Armasta oma elu nii, et elu elaks Sinus ja tooks rõõmu.

Nuta. Ära hoia endas valu. Valu väljub pisaratega ja keha vabaneb. Nii me taastame ennast peale kaotust. Ole iseenda sutes kaastundlik ja toeta ennast nii, kuidas lapsepõlves seda on teinud lähedased inimesed, ole ise endale kui armastav ema ja see annab jõudu. Kujuta endale ette, et Sinu situatsioon on mõistatus ja Sinu sees on vastus küsimusele, mis avab ukse ja sa saad olla ema. See mis Sinuga on juhtunud on kui sõnum mõista seda kui head sõpra. Milleks see on juhtunud, mida tahab öelda?

Haigus pole see , mis tuleb meid hävitama. Haigus on osa meist, millest Sa keeldud ja soovid jätta ukse taga. Ära võitle sellega vaid ürita mõista, see on alati teekond endasse oma Hinge sügavusse. Kui Sa üritad teiste eest varjata oma valu, teed teistele nägu „ma ei taha last“ ja lood enda ümber mitte reaalset pilti, see mõjutab Sinu elu, sest Sa valetad endale. Mida Sa sellega kiirgad endast? Milleks keeldud endast. Mõtled, et see päästab Sind, kuid päästmine on seal kus sa ennast aktsepteerid, võtad vastu oma elu, oma keha ilma tigeduseta ja häbi tunneta. Sa pole üksi, keegi samal hetkel on samas olukorras, on kurb ja tunneb ennast üksinda ja haletsusväärsena. Mida Sa oleksid talle kohe praegu öelnud? Kuidas oleksid toetanud? Räägi need sõnad endale.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia