Mehena ja naisena kehastumise erinevused

Targad on ammu rääkinud naisena sünnitakse, aga mees areneb meheks. Mees sünnib selleks, et õppida armastama teisi, aga naine sünnib selleks, et armastada ennast. Mitte enda rolle või saavutusi, vaid jumalanna energiat, mis loob Elu. Mehe ja naise rollid erinevad selles, millised instrumendid on valinud Hing siin eksisteerimiseks. Naise instrument on selleks, et kiirgada endast harmooniat, meeste-selleks, et luua materiaalset harmooniat. Mehena eksisteerimine on suunatud väliselusse. Mehe keha, emotsioonid, füüsiline vastupanu kõik on antud selleks, et ta looks uut, et liiguks edasi, avastaks uued teed ja võimalused.

Mees tuleb siia, et tegutseda ja ta on kindlalt keskendunud selle, mida ta teeb. Samas ta toetab oma tegevust, perekonda, sõpru see on tema sisemine vajadus. Mehele on vajalik selgelt mõista, et ta on tähtis ja vajalik, et ta on vastutav ja kõik see tuleb tema tasakaalustatud meesenergiast, mitte kohusetundest. Olla teistele kasulik selles on mehe realiseerumise eesmärk. Kui see puudub, siis mees pole kindel endas, elu ei too tulemusi. Kui ta on vajalik, läbi selle tunde tema saab jõudu. Pole tähtis kelle ta on vajalik: emale, perele, lastele, sõpradele. Mehe Hinge arenguks ta vajab hoolitsust teiste eest, on tähtis tunda ennast kaitsjana, õnnelik mees tunneb sellest rahuldust. Armastus, hoolitsus, heldus meestes ilmub mitte emotsioonides ja sõnades vaid konkreetsetes sammudes. Mees saab läbi väikeste olme sammude väljendada oma hoolitsust ja tundelisust. Tihti naised ei oska seda võtta vastu, kuna ei armasta ega väärtusta ennast.

Naise bioloogia on loodud nii, et ta nagu kasvatab kõike endast välja, mitte ainult last vaid ka ümbritsevat maailma. Naise energiaga toitub taim potis koduaknal, tema vanemad, lapsed, mees, kodu. Selleks, et naises voolaks see võimas energia, naine peab õppima ennast armastama, hoolitsema enda ja oma mugavuse eest, peab ennast täitma, et sisemine anum poleks  tühi. Kui naine elab kui mees ja selleks, et saavutada unustab ennast, ta hävitab ennast ja hävitab kõike mis teda ümbritseb. Kui ta oskab säilitada oma energiat, siis ta saab oma energiaga täita ümbritsevat ruumi. Selles ongi tema realiseerimine põhimõtte hoolitseda selle eest, et tema sees takistusteta voolaks naiselik energia, millega ta loob ennast ja ümbritsevat maailma, soojust ja heaolu.

Mees samuti peab hoolitsema enda ressursist selleks, et oleks jõudu tegutseda, kuid mehe ressurss on mitte hellust enda suhtes vaid füüsiline tasakaal ja selleks ta vajab hoida oma keha toonuses (mõistlik füüsiline koormus) söömine, hingamine ja maandus. Kui naisele selleks, et taastada oma ressurss piisab pisut lamada, rahulikult istuda, tegeleda oma asjadega, mees vajab liikumist. Mehele pole oluline lõõgastumine vaid enda ületamine kõikides olukordades. Mehe elus on võimalikud faasid, kui ta peab ennast aeglustama. Eriti nendel hetkedel kui ta ei tea kuhu tuleb liikuda, vajab aega mõtlemiseks. Kui mehel on tasakaalus mees- ja naisenergiad, siis tekkib vajadus heades asjades ja materiaalses heaolus. Mehel tuleb tunnistada oma tundlikust ja teadlikult seda kasutada selleks, et saavutada oma sihid ja sellest mehelikus vaid tugevneb. Meie hing on tervik milles on olemas mees ja naisenergiad. Praegu edu saavutamiseks tuleb endas arendada mõlemad energiad. Naisele selleks, et olla rahulik ja kannatlik on tähtis sisemine väärtus ja tema printsiipide tugevus. Mehele on vajalik säilitada sisemist paindlikust ja elu vastuvõtmist, mis tuleb mitte nõrkusest vaid sisemisest jõust. Hoolitse enda eest selleks, et Sinul oleks piisavalt ressursi ja siis sa saavutad ühtsust, mis on mees ja naisenergiate tasakaalus.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia