Mida teha kui oled ummikus? Kuidas vabaneda keerulisest olukorrast?

Kui sa satud raskesse olukorda või oled sündmuste keerises alati mäleta milline Sa tahad olla ja kuidas tahad elada. Kui sa seda endale ei teadvusta või ei tea millist elu sa endale soovid, siis esialgu alusta sellest, et selgita ja määra kuidas Sa tahad elada, et Sinu eesmärgid oleksid selged. Muidu jääd oma emotsioonide keerisesse, Sind viskab äärmusest äärmusesse ja mingit arengut ei toimu. Kui me sattume keerulistesse olukordadesse peamine on mitte kaotada enda kurssi, sellisel juhul Sa kiiremini vabaned ebameeldivast olukorrast. Kui Sa allud oma hirmudele või depressiivsele seisundile, siis Sinu võimalused vabaneda on nullis. Elus juhtuvad erinevad olukorrad, kui mõtle millega Sa oled need olukorrad endale loonud.

Esmaabi sellistes situatsioonides on selline:

Esialgu ürita rahuneda ja hinga. Ütle endale, et kõik toob heaolu kuid selleks Sa pead võtma vastu vajalikud otsused, aga selleks on vajalik sisemine rahu. Pisaratega ja liigse muretsemisega eriti õhtul vastu ööd Sa asju ei lahenda, vaid iseendalt võtad energiat ja madalate emotsioonidega Sa midagi ahendada ei saa. Kui Sa kiirelt teed otsused sa riskid ennast asetada veel halvemasse seisundisse. Oska olla kannatlik.

Tunneta milline väljapääs on Sinu arvates kõige optimaalsem, ehk Sa pead teadma kuidas Sa edasi kavatsed liikuda, kui sa ei tea mida Sa tahad siis sa ei saa võtta vastu õiget otsust. Mõtle läbi ja pane kirja need sammud mida Sa kavatsed teha selleks, et saavutada rahuliku vabanemist ja asjaolu lõppemist.

Ära ürita teha kõike korraga ja liigu edasi pisemate sammudega. Kui Sa usud kõrgemaid jõude jutusta nendele, mis Sinuga on juhtunud ja palu tarkust ja jõudu situatsiooni lahendamiseks, aga palu mitu korda päevas. Tavaliselt kui midagi rasket juhtub me kõik tõstame silmad taeva poole. Kui Sa usud, et Sina oled Jumala osake siis pöördu enda poole, ka sius on olemas Jumala tarkus ja Jõud.

Ära oota, et kiirelt kõik iseenesest laheneb, vahest vastused küsimusele peituvad vajalike tegevuste taga ja tulemisteni tuleb veel kasvada ja kui Sa veel pole valmis siis vajaliku tulemust Sa ei näe. Tähtis on leida endas toimuva põhjus. Kõik mis meiega toimub on meie mõtteviisi, elutaju ja tegude tagajärg. Iga sündmus meile midagi õpetab, kuid läbi selle me pürgime oma heaolu poole. Leia põhjus ja tegele endaga, ürita mõista mida Sulle peegeldavad teised inimesed või tekkinud olukord.

Kõik see, mis meiega toimub on vaid meie heaoluks. Iga sündmus hea või halb midagi õpetab ja arendab, teeb tugevamaks ja vabastab. Tuleb lahendada olukorda ja mitte muretseda ega olla ohvrirollis.  Ürita mõista milliste enda tegevustega oled asetanud ennast ummikusse. Kõik juhtuvad sündmused pole juhuslikud ja kui Sinu elus liigub midagi mitte nii nagu sa tahad, läbi selle Sa õpid. Pööra tähelepanu oma ootustele just need näitavad mille eest sa pead  vastutama enda elus. Õppi vastutama enda eest ja lahendama probleeme, mitte põgenema ega ootama, et kõik laheneb iseenesest.

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia