Juulikuu energiad

Juulikuu tendentsiks on tavapäratust saab tavaline ehk see, mida Sinu elus eile ei eksisteerinud, võib täna järsku olemas olla. Mittemillestki tekivad uued sündmused. Võib-olla oled seda ka varem oma elus märganud, kuid nüüd võib see igapäevasem olla.

Varasemalt formeerusid sündmused nii, et Sa võisid toimuvat ette aimata, nägid erinevaid märke või teadsid suunda ja umbes oskasid arvata millega kõik võib lõppeda. Praegu aga puutud kokku tõsiasjaga, et sündmus lihtsalt on. Keegi või miski ilmus Su ellu ja nüüd ta on olemas.

Juulis puutuvad inimesed kokku materialiseerumise uue vormiga. Ettevalmistavate sammude tegemise vajadus kaob.

Kokkuleppeid on raskem saavutada, eriti poliitikas, sest iga osapool tahab oma tõde arutada. Sealjuures on olemas kolmas versioon ehk asju ei saa varasemal viisil mustaks ja valgeks jagada, vaid ilmuda võib ka mõni muu värv, näiteks kollane või punane. Süüdlaste otsimise aeg on ümber. Nüüd tuleb kiirelt mõelda, kuidas lahendus leida.

Uusi vibratsioone on hea kasutada tupikust või seisakust väljumiseks. Kui otsustad kasutada uut, siis avanevad kohe ka uued võimalused ja uued energeetilised hoovused. Kui soovid lahendada mingisugust küsimust, siis eemaldu otsustamise vajadusest. Vaata, mis sul praegu on, mida annaks ära teha ja mida Sa tunned. Võib-olla on lahendus Sinu jalge ees, aga Sa oma piirangutega hoiad uusi võimalusi ja energiaid kinni.

Kui planeerid midagi uut ega tea millest alustada, siis lihtsalt liigu mugavalt omas tempos edasi. Ideed tulevad sellel teel ise Sinu poole. Sa valmistud millegi realiseerimiseks, kuid realiseerimine ise hõivab Sind ja viib edasi. Esialgu otsusta, et saad parima võimaliku. Alles pärast mõistad, et nii juhtuski.

Püüa kiiremini kohaneda, et selline sündmuste realiseerimine on normaalne. Kui arvad, et see, mida teed, Sulle meeldib ja on õige, siis mine ja tee. Kui tunned, et mitte, siis tähendab, et selles on midagi, mis on teiste inimeste valik, mitte Sinu. Samas, mõistus võib Sulle visata mõtteid: kui ma teeksin teise valiku, siis mis oleks? Vastust Sa ei saa. Asi on selles, et Sina järgid oma isiklikku valikut, mitte mõistuse mänge.

Ole tähelepanelikum ja vaata – Sa pidevalt lood midagi, lihtsalt varem Sa seda ei märganud. Võib-olla Sa teed ja tajud vastuseid oma küsimustele, kuid lihtsalt ei luba endale uut ning tahad reageerida nii nagu varem või kuidas teistele mugavam on.

Parem küsi endalt sageli: kas mul praegu see juba on, aga kuidas edasi? Küsimus näitab Sulle kohe mis edasi saama hakkab ja Sa näed, et tegelikult kõik asjad algavad siin ja praegu.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

3 kommentaari

 1. bpsxqwwfaz
  12 minutit tagasi

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Vasta
 2. Liilia
  10 tundi tagasi

  Ma tänan!

  Vasta
 3. Heddy
  15 tundi tagasi

  Aitäh.

  Vasta

Jäta enda kommentaar