Ebaedu põhjused

Sõna „edu“ tähendab seda mida Sa oled saanud või jõudnud teha. Edu on oma sihtide saavutamine ja täitmine. Kõik tundub lihtsana, kuid miks edukaid inimesi on vähe? Puudub oma edu selge pilt, puudub mõistmine mille nimel ja kuhu tuleb pürgida, kuhu liikuda. Inimene ei tea mida ta tahab. Miks inimene harva teab mida ta tahab. Tegelikult enda sees inimene teab mida ta tahab, kuid kui seda on väljendanud siis lähedased või teised inimesed on selle hukka mõistnud. Nii tekkib sisemine konflikt, ehk see mida inimene tahab on keelu all. Kõik jõud inimene kulutab oma sisemisele võitlusele ja sihtide saavutamiseks jõud puudub. Kuidas väljuda sellest konfliktist?

Esialgu tuleb lõpetada mõtlema selle üle mida Sa tahad ja kahtlema, tuleb olla uudishimulik ja saada teadmised millised ressursid ja sammud on vajalikud soovitud saamiseks. Näiteks sa tahad soetada oma kodu, kuid puudub raha, raha ei tekki iseenesest kui Sa selle küsimusega ei tegele ja jääd vaid midagi ootama. Küsi teistelt kes on juba ostnud endale korteri või maja  kuidas nad on seda teinud, uuri millised võimalused on kinnisvara turul kui  raha pole palju. Võib olla tasub muuta oma töökoht, sest ammu väärid enamat. Hirmul on alati suured silmad, kuid kui Sa tõsiselt tegeled selle küsimustega ja tahad teadvustada kuidas osta endale uus elukoht, vastus kindlasti tuleb. Kui sa midagi tahad tähendab Sinu reaalsuses teisel tasandil see on olemas, tuleb vaid mõista ja teadvustada kuidas seda saab realiseerida.

Kui Sinu ümbruskonnas on inimesi, kes on selle vastu mida sa tahad saavutada mõista, et Sinu elu kuulub vaid Sulle ja vaid Sina otsustad kuidas Sa elad. Sinu edu ja vead on vaid Sinu omad. Küsi oma lähedaste inimeste käest miks nad on vastu, samas see pole põhjus miks sa peaksid keelduma oma sihtidest. Kui selliste inimeste keskel Sul puuduvad jõud ennast realiseerida, kasvata tiivad ja lenda  pesast välja. Leia oma koht, kus sind austatakse, kus aktsepteeritakse Sinu ideed ja huvid, kus Sind keegi ei kritiseeri.

Edukad inimesed teavad mida nad tahavad ja kasutavad enda elu tingimused ja olukorrad selleks, et saavutada oma sihid. Tihti vaimselt arenenud inimesed kurdavad, et nende soovid ei täitu. Tihti oma peades me vaid visualiseerime ja ootame , e see täituks, kuid eesmärkide saavutamiseks on vajalik ka tegevus. Edu me loome enda kätega, peaga ja konkreetsete sammudega.

Kui meil ei tule välja see mida me tahame, me kaotame usku sellesse, et see on võimalik, sellega iseennast surume pimedusse ja näeme vaid ebameeldivat, ei märka seda, kuidas saaksime situatsiooni muuta. Kõik inimesed kes on saavutanud edu teavad mis on kukunime ja taas ülestõusmine. Vahest tuleb võtta vastu rasked otsused, ajutiselt teha seda mida ei taha, ületada ennast, läbida kriisi. Kriis on  edu koostisosa selleks, et seda läbida tuleb ennast muuta, tuleb õppida lahti laskma, võib olla sa vajad õppida kuidas ennast kätte võtta ja usaldada ennast. Kui kriis on läbitud, integreerub uus, tuleb edu, tekib kergus. Peamine kriisi ajal on usk endasse. Oma eduks sa vajad ettekujutusvõimet, usku, tahtejõudu.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia